Käesoleva dokumendiga teavitame, et isikuandmete töötlemisel järgime Isikuandmete kaitse üldmäärust (GDPR) ning teisi isikuandmete töötlemise seadusi ning andmete töötlemisele esitatavaid nõudeid.

Käesolev privaatsuspoliitika kehtib kõikidele isikutele, kes külastavad veebilehti www.valciuparduotuve.lt, www.magnusboats.lv, www.magnusboats.ee ja www.magnusboats.pl, olenemata sellest, kas külastaja on registreeritud kasutaja või kasutab veebilehte ilma registreerimata tutvumise eesmärgil.

Veebilehed www.valciuparduotuve.lt, www.magnusboats.lv, www.magnusboats.ee ja www.magnusboats.pl (edaspidi - lehed) kuuluvad ettevõttele UAB Magnus ES, registrikoodiga 304150573 ning juriidilise aadressiga K. Čibiro g. 8, Vilnius, Leedu Vabariik.

Oleme kehtivate õigusaktide kohaselt volitatud isikuandmete töötlejad.

Milliseid isikuandmeid ja milleks kogume?

Ettevõte võib Isikute kohta koguda ja töödelda järgmist teavet:

(a) teave, mille Isikud on andnud e-poes vormide täitmisel. See teave sisaldab teavet, mis esitatakse registreerumisvormi täitmisel, e-poes registreerumisel, tellimuse esitamisel, uudiskirja tellimisel, süsteemis sõnumite saatmisel, lisateenuste taotlemisel või e-poe riketest teatamisel. Ettevõte võib paluda ka teatud vormide täitmist, et Isik saaks osaleda ettevõtte korraldatud võistlustel, kampaaniates ja mängudel;

(b) kogu Isikute ja Ettevõtte vaheline kirjavahetus (nii Veebilehel kui ka e-posti teel);

(c) andmed e-poes sõlmitud tehingute ja Isikute tellimuste täitmise kohta;

(d) andmed Isikute sirvimise ajaloo kohta e-poes ja sellega seotud andmed;

(e) Isikute IP-aadressid.

Isikute õigused

Isikutel on õigus pöörduda Ettevõtte poole ja keelduda oma Isikuandmete töötlemisest otseturunduse ja turundusuuringute eesmärgil. Ettevõte teavitab Isikuid (enne andmete kogumist) nende võimalikust kasutamisest otseturunduse eesmärkidel või nende võimalikust avalikustamisest kolmandatele isikutele.

Selleks, et kasutada oma õigust loobuda oma andmete töötlemisest otseturunduse või turundusuuringute eesmärgil, peab Isik eemaldama märgistuse vastavatest eeltäidetud lahtritest erinevates ankeetides, või valima vastava lingi vastavalt saadetavates otseturunduse või turundusuuringute teavitustes. Samuti võivad Isikud Ettevõttega e-posti aadressil ühendust võtta ja keeldumisest teatada.

Ettevõtte e-pood võib sisaldada linke Partnerite, reklaamipakkujate ja seotud isikute veebilehtedele. Pange tähele, et teiste isikute veebilehtedel, millele Isikud e-poes linkide kaudu juurde pääsevad, on oma privaatsuspoliitikad ja Ettevõte ei vastuta nende privaatsuspoliitikate eest. Enne neile oma isikliku teabe edastamist on Isikutel soovitatav tutvuda nende teiste veebilehtede privaatsuseeskirjadega.

Isikutel on õigus:

(a) olla informeeritud oma andmete töötlemisest;

(b) saada Ettevõttele päringu esitamisel e-posti aadressil teavet, millistest allikatest ja milliseid Isikuandmeid on kogutud, mis eesmärgil neid töödeldakse ning millistele andmesaajatele neid edastatakse ja on edastatud viimase 1 (ühe) aasta jooksul. Teave edastatakse Isikutele nende poolt märgitud e-posti aadressidel hiljemalt 30 (kolmekümne) päeva jooksul alates Isikute selliste andmete esitamise taotluse päevast. Ettevõte edastab sellised andmed Isikule tasuta 1 (ühe) korra kalendriaastas;

(c) nõuda ebaõigete, mittetäielike, ebatäpsete Isikuandmete parandamist ja/või peatada selliste Isikuandmete töötlemine, välja arvatud säilitamine, kui Isik leiab, et tema Isikuandmed on valed, puudulikud või ebatäpsed, või et neid töödeldakse ebaseaduslikult ja ebaõiglaselt. Ettevõte teavitab Isikut viivitamatult Isiku nõudmisel Isikuandmete parandamisest, hävitamisest või nende töötlemise peatamisest või selle mitte elluviimisest.

8.5 Isikute kaebusi isikuandmete ebaõige või ebaseadusliku töötlemise kohta menetleb Andmekaitse Inspektsioon, www.aki.ee.

Kellega ja milleks teavet jagame?

Kinnitame, et isikuandmeid säilitatakse vastutustundlikult. Seetõttu teeme koostööd partneritega, kes tagavad isikuandmete töötlemise vastavalt Isikuandmete kaitse üldmäärusele. Vajadusel edastatakse ainult eduka ostuprotsessi tagamiseks vajalikku teavet.

Tarneettevõtetele edastatakse ainult kauba kättetoimetamiseks vajalik teave: saaja eesnimi, perekonnanimi, telefoninumber ja kättetoimetamise aadress.

Pangalingiga tasumise korral võidakse ostja pangale edastada ka ostja isikuandmeid.

Kui kaua andmeid säilitatakse?

Ostja registreeritud kontol olevaid andmeid säilitatakse seni, kuni konto on aktiivne. Konto kustutamisega kustutatakse ka kõik konto andmed.

Kõiki e-kaubandusega seotud andmeid säilitatakse raamatupidamise seaduste järgimiseks vajalikus ulatuses.

Kontaktivorm

Kontaktivormi sisestatavad e-posti aadress ja telefoninumber on vajalikud selleks, et saaksime teiega ühendust võtta ja teie küsimustele vastata. Kontaktivormis esitatud andmeid ei koguta.

Küpsised

Küpsised on andmefailid, mille veebileht salvestab teie arvutisse, tahvelarvutisse või telefoni, kui veebilehte külastate ja seda sirvite. Seetõttu võib veebileht teatud aja jooksul tehtud toiminguid ja vajalikke andmeid (nagu näiteks kasutajanimi ja ostukorvi tooted) „meeles pidada“, ilma et peaksite neid iga kord sisestama, kui veebilehte külastate ja sirvite. Küpsised võimaldavad täielikult kasutada veebilehe funktsionaalsust täies mahus.

Küpsiseid on kahte sorti: lühiajalised (salvestavad andmeid kuni veebilehitseja sulgemiseni) ja pikaajalised (salvestavad andmeid seni, kuni need aeguvad või käsitsi eemaldatakse).

Kasutame ainult sujuva kasutuskogemuse tagamiseks vajalikke küpsiseid, sealhulgas:

  • veebilehe turvalisuse parandamiseks ja pettuste vältimiseks,
  • veebilehe kiiruse tagamiseks,
  • külastajate käitumise analüüsimiseks statistilistel eesmärkidel.

Meie veebilehe registreeritud külastajad kasutavad mitmeid küpsiseid, mis salvestavad sisselogimisandmed ja kuva seadeid. Kui nõustute „Jäta mind meelde“-küpsisega, salvestatakse sisselogimisandmeid seni, kuni otsustate selle küpsise funktsiooni peatada või küpsise kustutada.

Veebilehe tõrgeteta toimimise tagamiseks kasutatakse mitmeid täiendavaid küpsiseid. Küpsised ei salvesta külastajate isiklikuandmeid. Nende abil teame aga külastaja valitud keelt või ostukorvi muudatusi, mis võimaldab meil värskendada teavet e-poe avatud akendes. Veel üks küpsis annab igale külastajale ainulaadse koodi, mis võimaldab kuvada uuesti tema ostukorvi sisu, kui veebilehitseja suletakse ning uuesti avatakse.

Võtke meiega ühendust

Kui märkate privaatsuseeskirjade eiramist, turvariske või teil on muid küsimusi, palun võtke meiega ühendust e-posti teel info@magnusboats.ee.

Toode on lisatud võrdlusesse.

Sellel lehel kasutatakse parima kasutajakogemuse pakkumiseks küpsiseid.Lisainfo