Pangalingiga läbi Paysera makseplatvormi, mis suunab maksja internetipanka eeltäidetud maksekorraldust kinnitama. Äärmiselt turvaline ja mugav lahendus. Klõpsates sobival pangalingil, suunatakse maksja oma internetipanka eeltäidetud maksekorraldust kinnitama. Selleks tuleb internetipanka tavapärasel viisil sisse logida. Lõpetamiseks tuleb makse vaid kinnitada.

Pangaülekanne. Kauba eest saab tasuda tavalise pangaülekandega. NB! Kuna meil on Leedu pangakonto, tuleb makse sooritamiseks valida siseriikliku makse asemel SEPA-/välismakse. Tellimuse eest tasumiseks vajaliku info saadame koos tellimuse numbriga tellimuses esitatud e-posti aadressile. Tähtis! Pangaülekandega tasumisel tuleb makse selgitusse märkida tellimuse number. Kui tellimuse eest ei ole 5 päeva jooksul tasutud, siis tellimus tühistatakse ning broneeritud kaup vabastatakse.

PayPal. PayPal on rahvusvaheline maksesüsteem. PayPali makseviisi valikul suunatakse maksja automaatselt PayPali maksesüsteemi lehele, kus on lihtne kauba eest tasuda. Pärast maksmist saadab PayPal e-kirjaga maksekinnituse. PayPal on rahvusvaheline maksesüsteem. PayPali makseviisi valikul suunatakse maksja automaatselt PayPali maksesüsteemi lehele, kus on lihtne kauba eest tasuda.

Toode on lisatud võrdlusesse.

Sellel lehel kasutatakse parima kasutajakogemuse pakkumiseks küpsiseid.Lisainfo