Paysera. Pangalingiga maksmine läbi Paysera makseplatvormi, mis suunab maksja tema internetipanka eeltäidetud maksekorraldust kinnitama. See on äärmiselt turvaline ja mugav lahendus. Klõpsates sobivale panga pangalingile, suunatakse maksja oma internetipanka eeltäidetud maksekorraldust kinnitama. Makse sooritamiseks tuleb oma internetipanka tavapärasel viisil sisse logida. Lõpetamiseks tuleb makse vaid kinnitada.

PayPal. PayPal on rahvusvaheline maksesüsteem. PayPali makseviisi valikul suunatakse maksja automaatselt PayPali maksesüsteemi lehele, kus on lihtne kauba eest tasuda. Pärast maksmist saadab PayPal e-kirjaga makse- ja tehingukinnituse.

Pangaülekanne. Kauba eest saab tasuda tavalise pangaülekandega. Tellimuse eest tasumiseks vajaliku info saadame koos tellimuse numbriga tellimuses esitatud e-posti aadressile. Tähtis! Pangaülekandega tasumisel tuleb makse selgitusse märkida tellimuse number. Kui tellimuse eest ei ole 5 päeva jooksul tasutud, siis tellimus tühistatakse ning broneeritud kaup vabastatakse.

Kullerile saab kauba eest tasuda kauba kättesaamisel ainult pangakaardiga.

Toode on lisatud võrdlusesse.

Sellel lehel kasutatakse parima kasutajakogemuse pakkumiseks küpsiseid.Lisainfo